Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
AYAZ GIDA

1955 senesinde Makedonya’dan Türkiye’ye gelen Süleyman Ayaz, vatani görevini yapmak üzere gittiği Sivas’tan dönünce 1963 yılında süt ve süt ürünleri sektörüne mandıracılık ile başladı.Daha sonra1995 yılında Atatürk Organize Sanayi Bölgesindeki kendi tesislerine geçerek Ayaz Gıda süt ürünleri sanayi ticaret ltd. şti. adını almıştır.

Ayaz gıda Fabrikalarında, tam otomatik modern makineler ile el değmeden tamamen sağlıklı ürünler üretmekte ve kendi sektöründe güvenilir firmalar arasında yerini almıştır. İzmir çevresindeki kaliteli süt veren çiftliklerden aldığımız sütler yine en  modern ve sağlıklı süt toplama araçları ile toplanmakta , toplanan sütler aynı gün içinde besin değeri korunarak  gerekli pastörizasyon işlemleri gerçekleştirilmektedir. Ayrıca üretimimizin her aşamasında konusunda uzman gıda mühendislerimiz numuneler almakta ve ürünlerimizin kalite kontrolleri  yapılmaktadır.

    Halkımıza sağlıklı ve lezzetli ürünleri, en  uygun fiyatlarla sunmanın gururunu yaşamakta ve son sistem arıtma cihazlarımızla atıklarımız arıtılmakta doğayı ve çevreyi korumaktayız...

 
 
 
 
  Adres: Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10026 Sokak No :24 Çiğli - İZMİR
Telefon: 0.232.328 04 63 - 376 81 56 E-Mail: info@ayazgida.com